A A A

Aktualności

Szanowni Państwo!

Drodzy Śpiewacy, Chórzyści i Dyrygenci!

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was na kolejną, VIII już edycję Międzynarodowych Warsztatów Gospel CALVARY GOSPEL 2017, które odbędą się w Górze Kalwarii w dniach 2 - 3 grudnia 2017 r.

Uczestnikami naszej imprezy mogą być amatorzy – pasjonaci śpiewania jak również całe zespoły chóralne. To okazja do nawiązania nowych kontaktów, poszerzenia repertuaru o nowe, nieznane pozycje, jak również kształtowania swojego warsztatu wokalnego pod kierunkiem znakomitych instruktorów i dzielenie się doświadczeniem muzycznym i organizacyjnym.

Jednak nade wszystko - to niezwykła przygoda z emocjonalną, pełną pasji i niezwykłej energii muzyką gospel!

W tym roku gościem specjalnym warsztatów „Calvary Gospel” będzie charyzmatyczny wokalista, rewelacyjny pianista i dyrygent z Holandii ELVIS EDIAGBONYA, który poprowadzi warsztaty wspólnie z Marshą OTONDI oraz dyrygentką i wokalistką Joanną WĄTOR. Towarzyszyć im będzie grupa znakomitych muzyków sesyjnych.

Dwudniowe warsztaty rozpoczną się w sobotę 2 grudnia 2017 r. w Domu Weselnym Babik ul. Rybie 6a w Górze Kalwarii i zakończą w niedzielę 3 grudnia o 18.00 Koncertem Finałowym w Kościele Podwyższenia Krzyża „Na Górce” w Górze Kalwarii z udziałem instruktorów, muzyków gospel i chóru, złożonego ze wszystkich uczestników warsztatów.

Tegoroczne warsztaty obfitować będą w niezwykle interesujący program, w którym znajdą się znane i lubiane amerykańskie standardy rozrywkowe oraz utwory polskie świąteczno-adwentowe w ciekawych aranżacjach jazzowo-gospelowych. Specjalne miejsce w tym programie znajdą piosenki zmarłego w tym roku znakomitego wokalisty amerykańskiego Georga Michela.

Uwaga:

- w tym roku cena wpisowego obejmuje 2 obiady w dniach 2 i 3.12.2017r. oraz napoje zimne i ciepłe podczas obu dni warsztatowych (szczegóły w regulaminie warsztatów).

- w tym roku także zapewniamy 10% zniżkę w opłacie wpisowego dla grup zorganizowanych, studentów i dzieci.

Formularze i regulamin do pobrania poniżej. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 20 listopada.

Do zobaczenia na warsztatach!