A A A

Edukacja

 • I Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. "ORFEUSZ" w Górze Kalwarii


  Zapraszamy chętnych do zapisów na rok szkolny 2016/17 w klasach w systemie 6 –letnim (Dział Dziecięcy - od 6 roku życia) i 4 letnim (Dział Młodzieżowy - ukończone 10 lat) w klasach:
  - skrzypiec
  - fortepianu
  - gitary akustycznej
  - perkusji
  - emisji głosu i śpiewu solowego
  Opłaty na rok 2016 /17
  - wpisowe w wys. 300 zł jednorazowe za cały cykl kształcenia

  - czesne w klasach I - III Działu Dziecięcego i w klasach I - II Działu Młodzieżowego  w wys. 600 zł płatne przez 10 miesięcy w roku
  - czesne w klasach IV – V Działu Dziecięcego i w klasie III Działu Młodzieżowego  w wys. 650 zł płatne przez 10 miesięcy w roku
  - czesne w klasie VI Działu Dziecięcego i w klasie IV Działu Młodzieżowego  w wys. 700 zł płatne przez 10 miesięcy w roku
  - w przypadku płatności za cały semestr z góry przysługuje 5% zniżki
  Opłaty realizowane są do 10 każdego miesiąca z góry na podstawie umowy cywilno-prawnej, zawartej pomiędzy Fundacją PiEA „Promotus”, który jest organem założycielskim, prowadzącym Szkołę, a rodzicami lub opiekunem opiekunami ucznia.
  Szaczegóły w Cenniku NSM "Orfeusz"

  Szkoła prowadzi działalność na podstawie wpisu do ewidencji Ministerstwa Kultury i Dziedziectwa Narodowego nr 630/11/13 i realizuje program publicznych szkół muzycznych I stopnia oraz programy autorskie pedagogów poszczególnych klas.
  Kadra nauczycielska składa się z najwyższej klasy specjalistów, absolwentów renomowanych uczelni muzycznych:
  - Aleksandra Puacz-Markowska - klasa śpiewu i emisji głosu, dyrektor Szkoły
  - Joanna Łaczmańska - klasa skrzypiec
  - Andrzej Rosiński - klasa perkusji
  - Maciej Morgun - klasa fortepianu
  - Zbigniew Szularz - klasa gitary
  - Lucyna Affeltowicz - kształcenie słuchu z elementami rytmiki
  - Lucyna Affeltowicz - historia muzyki z literaturą muzyczną
  Zgłoszeń można dokonywać za pomocą Wniosku zamieszczonego poniżej, poprzez:
  - wydrukowanie i wysłanie pocztą na adres Szkoły (ul. Szpitalna 1 bud. 21, 05-530 Góra Kalwaria)
  - wydrukowanie i przesłanie wypełnionego skanu na adres poczty elektronicznej: szkola@muzyczna-gorakalwaria.pl - dostarczenie wypełnionego Wniosku bezpośrednio do lokalu Szkoły (można tego dokonać z reguły od poniedziałku do piątku w godz. 15 – 19, a sporadycznie także w innych porach)
  Więcej informacji pod numerem telefonu 502 522 490.
  Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych.
  Miejsce: budynek nr 21 (I piętro) na terenie Domu POmocy Społecznej w Górze Kalwarii, ul. Szpitalna 1.
  Więcej szczegółów: muzyczna-gorakalwaria.pl

 • Studio Muzyczno-Wokalne ORFEUSZ

  Fundacja "Promotus" zaprasza na indywidualne zajęcia muzyczne nauki gry na instrumentach i emisji głosu w ramach Studia Muzyczno - Wokalnego „Orfeusz” w klasach:
  - skrzypiec dla początkujących i zaawansowanych metodą klasyczną w oparciu o program autorski dla początkujących i zaawansowanych;
  - perkusji dla początkujących i zaawansowanych - program autorski;
  - fortepianu dla dzieci od 5 roku życia, młodzieży i dorosłych - zajęcia indywidualne w oparciu o program autorski oraz kursy mistrzowskie dla zaawansowanych, nauka akompaniamentu;
  - gitary akustycznej i elektrycznej metodą autorską i klasyczną - zajęcia indywidualne w oparciu o program autorski skierowany do dzieci, młodzieży i dorosłych;
  - emisji głosu i śpiewu solowego - zajęcia indywidualne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, obejmujące m.in. pracę nad dykcją, impostacją, interpretacją, opracowanie indywidualnego repertuaru przy współpracy z akompaniatorem; program autorski w oparciu od klasyczną metodę nauki śpiewu szkoły włoskiej  i niemieckiej.
  Gwarantujemy wysoki program nauczania, opracowany, realizowany przez znakomitych wykładowców, absolwentów renomowanych uczelni muzycznych, oryginalny sposób prowadzenia zajęć, indywidualny dobór repertuaru oraz pracę z akompaniatorem.
  Szczegółowe informacje i zapisy pod nr 502 522 490, lub e-mail: biuro@promotus.pl; prezes@promotus.pl; promotus@wp.pl.

   

 • Studio Wokalne CANTOLENA

  Fundacja "Promotus" zaprasza na indywidualne zajęcia muzyczne z emisji głosu i śpiewu solowego w ramach Studia Wokalnego „Cantolena” prowadzonego w Konstancińskim Domu Kultury.
  Zajęcia, skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych, obejmują m.in. pracę nad dykcją, impostacją, interpretacją, opracowanie indywidualnego repertuaru przy współpracy z akompaniatorem; program autorski w oparciu od klasyczną metodę nauki śpiewu szkoły włoskiej i niemieckiej.
  Gwarantujemy wysoki program nauczania, opracowany, realizowany przez znakomitych wykładowców, absolwentów renomowanych uczelni muzycznych, oryginalny sposób prowadzenia zajęć, indywidualny dobór repertuaru oraz pracę z akompaniatorem.
  Szczegółowe informacje i zapisy pod nr 502 522 490, lub e-mail: biuro@promotus.pl; prezes@promotus.pl; promotus@wp.pl.

  UWAGA! Dostęp do dokumentów związanych z zapisem do Studia po kliknięciu w nagłówek.