A A A

Wydarzenia

X Mazowiecki Festiwal Pieśni Religijnej i Patriotycznej

VENITE ADOREMUS - Niepodległej

Sobików, 16 - 17.czerwca 2018 r.

Zgodnie z protokołem Jury X konkursu „Venite Adoremus – Niepodległej” w składzie: prof. Zbigniew Szablewski – przewodniczący, mgr Edyta Ciechomska i mgr Michał Dąbrowski – członkowie, laureatami tegorocznej edycji konkursu zostali:

Kategoria - SOLIŚCI

DZIECI klasy I – III

I miejsce – AMELIA BRZEZIŃSKA / Teatr Piosenki GOK w Tarczynie

opiekun Agata Klimczak-Kołakowska

II miejsce – JULIA ZIELIŃSKA / Studio Muzyczno-Wokalne „Orfeusz” Góra Kalwaria

opiekun Aleksandra Puacz-Markowska

III miejsce – JULIA PACZESNA / Studio Muzyczno-Wokalne „Orfeusz” Góra Kalwaria

opiekun Aleksandra Puacz-Markowska

DZIECI Klasy IV – V

I miejsce – EMILIA TROCHIM / Studio Muzyczno-Wokalne „Orfeusz” Góra Kalwaria

opiekun Aleksandra Puacz-Markowska

II miejsce – JULIANNA BOER / Studio Wokalne „Cantolena” Konstancin-Jeziorna

opiekun Aleksandra Puacz-Markowska

III miejsce – WIKTORIA PUCHTA / Studio Wokalne „Cantolena” Konstancin-Jeziorna

opiekun Aleksandra Puacz-Markowska

DZIECI klasy VI-VIII i GIMNAZJUM

I miejsce – MARTYNA WÓJCIK / GOK w Opatowie

opiekun Grzegorz Wójcik

II miejsce – NATALIA WIDŁAK / I NSM I st. „Orfeusz”

opiekun Aleksandra Puacz-Markowska

III miejsce – OLIWIA ZAŁUSKA / I NSM I st. „Orfeusz”

opiekun Aleksandra Puacz-Markowska


MŁODZIEŻ LICEALNA

I miejsce – MAŁGORZATA CHARKO / I NSM I st. „Orfeusz”

opiekun Aleksandra Puacz-Markowska

II miejsce – WIKTORIA SYSKOWSKA / Studio Wokalne „Cantolena” Konstancin-Jeziorna

opiekun Aleksandra Puacz-Markowska

III miejsce – JOANNA NOWAKOWSKA / Teatr Piosenki GOK w Tarczynie

opiekun Agata Klimczak-Kołakowska

STUDENCI I DOROŚLI

I miejsce – MAJA OLEJNIK / I NSM I st. „Orfeusz”

opiekun Aleksandra Puacz-Markowska

II miejsce – ALEKSANDRA RADECKA-KOHN / Studio Piosenki GOK w Tarczynie

opiekun Agata Klimczak-Kołakowska

III miejsce – nie przyznano

DUETY

I miejsce duet I NSM I st. „Orfeusz” w Górze Kalwarii

MAŁGORZATA CHARKO - sopran

MAJA OLEJNIK - mezzosopran

II miejsce duet I NSM I st. „Orfeusz” w Górze Kalwarii

NATALIA WIDŁAK – sopran

OLIWIA ZAŁUSKA - mezzosopran

III miejsce – nie przyznano

KATEGORIA ZESPOŁY:

I miejsce – Młodzieżowy Chór GREGORIANUM pod dyrekcją Bereniki Jozajtis

 

II miejsce – Chór Dziewczęcy IL CANTO MAGNIFICAT pod dyrekcją Marty Zamojskiej-Makowskiej

 

III miejsce – nie przyznano

NAGRODY SPECJALNE

 

- nagrodę specjalną Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria dla najlepiej wykonanego duetu patriotycznego w związku z 100-rocznicą odzyskania niepodległości – duet MAŁGORZATA CHARKO i MAJA OLEJNIK

 

- puchar Prezesa Proboszcza Parafii św. Stanisława BM i nagroda „za najlepszy debiut” -

JULIANNA PACZESNA

 

- puchar Starosty Powiatu Piaseczyskiego i nagroda „za najlepsze wykonanie utworu a cappella” - Chór Młodzieżowy GREGORIANUM pod kierunkiem Bereniki Jozajtis

 

- puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria i GRAND PRIX festiwalu

Chór Młodzieżowy GREGORIANUM pod kierunkiem Bereniki Jozajtis

 

NAGRODA POZAREGULAMINOWA

 

- nagrodę pozaregulaminową I NSM I st. „Orfeusz”, stypendium na I rok nauki w I Niepublicznej Szkole Muzycznej I st. „Orfeusz” – JULIA ZIELIŃSKA

 

 

 

GRATULUJEMY!